Без имени


Обратный осмос CRYSTAL CFRO-550

5

Средняя: 5 (1 оценка)

цена: 3 499,00 грн.


ОПИС

Фільтр для води зворотній осмос Crystal CFRO-550 – розроблений для очистки води водопровідної води, води зі скважин та колодязів, яка доводить технічнц воду до питної, яку мождиво вживати навіть маленьким дітям. Торгова марка Crystal стрімко набирає популярності в Україні, використовуючи найновітніші технології для виробництва ффільтрів для води, завдяки чому вдалося досягти найвищої якості фільтрів для води і надійності їх виконання. Але не дивлячись на високу якість фільтра, він є одним з самих доступних фільтрів в Україні, що не може не задовольняти око покупця. Але, не дивлячись на це,  виробник має змогу досягти високої якості сорбентів та виливання комплектуючих складових. Завдяки точності та міцності корпусу, у фільтра Crystal висока ступінь герметичності.

Кожний з фільтрів зворотнього осмосу Crystal CFRO-550 має комплектацію всіми необхідними компонентами, які необхідні для монтажу фільтра під мийкою. У комплектацію до фільтру входить - ключ, необхідний для міцного затягування кольб, ераном для очищенної води, накопичувальним баком, для накопичення питної води, який потрібний через низьку продуктивність фільтрів зворотнього осмосу, чо дозволяє використовувати якіснц воду у будь який час. У фільтрах тм Crystal використовуються матеріали з високоякісного активованого вугіллля, що дозволяє викооистровувати воду високої якості. Зворотньо осматична мембранаочищує воду від всіх розчинних і не розчинних домішок, вірусів та бактерій. Через використання спеціального полімерного волокна, яке пропускає через свої пори лише молекули води та схожі за складом речовини.

 

 

! УВАГА! Водоочисник призначений для доочистки питної водопровідної води з систем централізованого водопостачання! Не використовуйте водоочисник для доочистки води, яка небезпечна у мікробіологічному відношенні!

В залежності від того, яким набором змінних модулей обладнаний фільтр, він може виконувати різноманітні завдання по очистці води. Продивіться доступні комплектації, переходячи пов'язаним сторінкам, щоб знайти той комплект, який відповідає Вашим потребам.

 
 
 

٧Абсолютне пом'якшення Пом'якшує воду за любим рівнем жорсткості.

٧Безпечна вода очищує воду від усіх вірусів, парзитів і бактерій.
٧Додаткова мінералізація Насичує воду мінералами кальцію та магнію. ٧Підходить для вживання немовлятам можно давати для вживання дітям від 1-го місяця.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити системи, Шх В х Г, мм : 145x340x450
Габарити баку, В х Ш х Г, мм : 400х350
Вага, кг. : 13
Продуктивність, л/добу : 190
Чиста вода/Дринаж, л. : 1/7
Ресурс картреджів, л. : 4000
Час набору баку, хв. : 40-60
Матеріал баку : Металевий
Корпус фільтру : Відкритий
Розміщення : Під мийкою
Роболчий тиск, бар. : 6
Стиль крану : Подвійний капелька
Кількість етапів очистки : 6
Особливі відмінності : нема
Колір фільтру : Білий
Тип кольб : Стандартний
Насос : Нема
Тип фільтрації : Зворотній осмос
Тип баку : зовнішній
Об'єм накопичувальної ємкост (фактичний), л. : 12
Об'єм накопичувальної ємкості (робочий), л. : 8,5
Максимальна температура очищувальної води, °С : +4…+30
Допустима температура зовнішнього середовища, °С : +5…+40
Заміна модулей, міс. : 6
Гарантія, міс. : 12
Країна виробник : Україна
Виробник : Crystal

СТУПЕНІ ОЧИСТКИ

Механічні домішки, % : 100
Остаточний активний хлор, % : 100
Алюміній, % : 96-99
Натрій, % : 90-93
Калій, % : 87-94
Амоній, % : 86-92
Мідь, % : 98-99
Нікель, % : 98-99
Цинк, % : 98-99
Ртуть, % : 96-98
Кальцій, магній, марганець, залізо, % : 94-97
Нітрати, % : 50
Загальна мінералізація, % : 99
Органічні домішки, % : 100
Колоїдне залізо, % : 90
Пестиціди, % : 98
Фенол, % : 97
Нафтопродукти (бензол), % : 95
Радіонукліди, гербіциди та інші речовини    

 

ПАРАМЕТРИ ВИХІДНОЇ ВОДИ

Жорсткість, мг-екв/л : < 10
Мінералізація, мг/л : < 1500
Окисність, мг О2/л : < 4
рН : 6,5–8,5
Кальцій, магній (Са 2+, Mg2+) мг/л : <140 
Каламутність мг/л :  <2
Вільний хлор, мг/л : < 0,5
Вміст заліза, мг/л : < 0,3
Колоїдне залізо, % : 90
Вміст заліза, мг/л : < 0,3
Вміст марганця, мг/л : < 0,1

 

 

Найменування   Кількість
Корпус фільтра у сборі, шт. : 1
Поліпропіленовимй модуль, 5 мкм., шт. : 1
Модуль з кокосового гранульованого вугілля, шт. : 1
Модуль з кокосового брикетованого вугілля, шт. : 1
Мембранний модуль Vontron Осмо 75, шт. : 1
Пост. фільтр, шт. : 1
Мінералізатор, шт. : 1
Структуруючий картридж, шт. : -
Накопичувальний бак, шт. : 1
З'єднуючі трубки JG, шт. : 4
Вузел підключення, шт. : 1
Дринажний хомут, шт. : 1
Ключ, шт. : 1
Інструкція по експлуатації, шт. : 1

Увага!

Максимальний робочий тиск води для поточного фільтра - 5 атм. для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів наполегливо рекомендуємо встановити спеціальні регулятори тиску.

Змінні модулі

1. Перша ступінь РР -  Поліпропіленовий картридж механічної очистки, ступінь фільтрації 5 мкм. Картридж застосовується у побутивих фільтрах для очистки води від зважиних часток, такиї як: пісок, глина, мул, іржа, та інші. Матеріал - рулонний поліпропілен (L PP-5).
2. Друга ступінь вугільний картридж з гранульованого вугілля -
Картридж застосовується у побутлових фільтрах для очистки води від активного хлора і розчинних ограгічних сполук. Сорбентом для фільтрації у картреджі є гранульоване активоване вугілля, містить іони срібла, а також попередній фільтр із поліпропілена (видаляє осад, зважені частки та механічні забруднення; (L GAC).
3.
Третя ступінь модуль зі спресованого активованого вугілля -
Картридж застосовується у побутових фільтрах для очистки води від активного хлора та розчинних сполук. Сорбентом для фільтрації у картріджі є активоване вугілля, який містить іони срібла.; (L СВC).
4. Мембранний модуль - Один з самих популярних побутових зворотньоосмотичних мембран у світі! Модуль застосовується у багатьох фільтрах для води на базі зворотнього осмосу. Виробник полтна мебрани – Filmtec, USA. Виробник готового виробу – Microfilter, Korea (TW-1812-75).
5. Модуль постфільтр вугільний - Картридж поствугіль, заповнений гранульованим активованим вугіллям. швидкоз'ємне підключення під трубку 1/4. Картридж застосовується у побутових фільтрах для очистки води від активного хлору і розчинених органічних сполук, частіш за все використовується як поствугіль у системах зворотнього осмосу.Фільтруючий матеріал - гранульоване активоване вугілля (L GAC ).

6. Мінералізатор - у склад мінералізуючого картриджа входить комплексний наповнювач з мінеральних солей каля, кальція, натрія та магнія.

ОПИС

Фільтр для води зворотній осмос Crystal CFRO-550 – розроблений для очистки води водопровідної води, води зі скважин та колодязів, яка доводить технічнц воду до питної, яку мождиво вживати навіть маленьким дітям. Торгова марка Crystal стрімко набирає популярності в Україні, використовуючи найновітніші технології для виробництва ффільтрів для води, завдяки чому вдалося досягти найвищої якості фільтрів для води і надійності їх виконання. Але не дивлячись на високу якість фільтра, він є одним з самих доступних фільтрів в Україні, що не може не задовольняти око покупця. Але, не дивлячись на це,  виробник має змогу досягти високої якості сорбентів та виливання комплектуючих складових. Завдяки точності та міцності корпусу, у фільтра Crystal висока ступінь герметичності.

Наличие на складеТовар есть на складе.
Оплата и доставка

 • готівкою
 • перерахуванням на карту
 • безготівковий рорахунок

 • самовивіз

 • кур'єром по Київу

 • у регіони: Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел


Фільтр зворотнього осмосу Аквафор DWM-201

0

Голосов еще нет

старая цена: 21999.00 цена: 19 799,00 грн.


ОПИС

Фільтр для води Аквафор DWM-201 - це найновітня система зворотнього осмосу з вбудованим контройлером керування фільтром, яка облегшить вам експлуатацію й обслуговування фільтру, що економить ваші гроші та час.
Використовуючи фільтр Аквафор
DWM-201, у вас не буде необхідності запам'ятовувати дату заміни картреджів, фільтр сам вам нагадає дату заміни картреджів, філь р сам вам нагадає про строки обслуговування за допомогою звукової та світлової індикації контролю ресурсу кажного з картреджів. А якщо у вашому водопроводі нищький тиск, вам не буде за небхідне займатися пошуклм насосу, т.я. фільр для води Аквафор DWM-201 укомплектований укомплектований насосом для підвищення тиску, з низьким рівнем шуму, і працює при тиску від 0,9 атм.

Фільтр Аквафор DWM-201 укомплектований краном чистої води, який монтується на мийці, а також додатковими виходами для підключення зовнішніх приладів, що робить його зручним під час використання кофе-машини та побутового льодогенератора. Таким чином ви зможете використовувати ідеально чисту воду для приготування напоїв.

Фільтр Аквафор DWM-201 ідеально справляеться з очисткою всіх домішок водопровлдниї води: бактерії, віруси, активний хлор і хлор органічні сполуки, важкі метали. А також є абсолютним пом'якшувачем води, видаляючи з неї солі жорсткості, чим захищає побутові прилади від накипу. Використовуючи очищену воду фільтром Аквафор ви отримуєте напої та страви більш насичені та смачні.

Після очистки вода насичується природними солями мпгнія, що надає воді більш звичний смак та є профілактикою серцево-судинних захворювань.

 
 
 

٧Компактний компактно розміщується під мийкою, займаючи мінмально простору, у порівнянні з класичними системами зворотнього осмосу.

٧Безшумний насос дозволяє використовувати фільтр при низькому тиску води, з мінімальим рівнем шуму.

٧Легка заміна зміна на нові картриджи здійснюється натисканням однієї кнопки.

٧Нагадує про зміну картреджів за допомогою звукової та світової індикації.

٧ Швидкий набір води

٧ Програмування економії води

٧ безпечна вода очищує воду від усіх вірусів, паразитів та бактерій

٧Екологічно чистий продукт.

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити системи, Д х Ш х Г, мм : 450 x 195 x 510
Габарити баку, В х Ш х Г, мм :  
Вага, кг. : 12
Продуктивність, л/добу : 380
Чиста вода/Дринаж, л : 1 /4
Час набору баку, хв. : 30-60
Матеріал баку : пластик
Корпус фільтру : відкритий
Розміщення : під мийкою
Робочий тиск, бар. : 3 - 6
Стиль крану : Hi-Teck - одинарний
Кількість етапів очистки : 5
Особливі відмінності : немає
Тип колб : легкоз'ємний
Насос : Да
Тип фільтрації : зворотній осмос
Тип баку : вбудованний
Об'єм накопичувального баку (фактичний), л. : 5
Об'єм накопичувального баку (робочий), л. : 5
Максимальна температура очищаємої води, °С : +4…+30
Допустима температура навколишнього середовища, °С : +5…+40
Заміна медулей, міс.    
Гарантія, міс. : 12
Країна виробник : Естонія
Виробник : Аквафор

СТУПЕНІ ОЧИСТКИ

Механічні домішки, % : 100
Остаточний активний хлор, % : 100
Кальцій, магній, заліза, марганець, % : 100
Нітрати, % : 50
Загальна мінералізація, % : 99
Органічні домішки, % : 100
Колоїдне залізо, % : 90
Пестиціди, % : 98
Фенол, % : 97
Нафтопродукти (бензол), % : 95
Радіонукліди, гербециди і інші речовини    

 

ПАРАМЕТРИ ВИХІДНОЇ ВОДИ

Жорсткість, мг-экв/л : < 10
Мінералізація, мг/л : < 1500
Окисність, мг O2/л : < 4
рН : 6,5–8,5
Кальцій, магній (Са 2+, Mg2+мг/л : <140 
Каламутність, мг/л :  <2
Вільний хлор, мг/л : < 0,5
Вміст заліза, мг/л : < 0,3
Колоїдне залізо, % : 90
Вміст марганця, мг/л : < 0,1
  :  

 

 

Найменування   Кількість
Корпус фільтра у зборі, шт. : 1
Поліпропіленовий модуль 5 мкм. - К5, шт. : 1
Модуль з кокосового гранульованного вугілля, шт. : -
Модуль з кокосового брикетованого вугілля - К2, шт. : 1
Мембранний модуль Аквафор Осмо КО-100S : 1
Вугільний постфільтр-мінералізатор - К7М, шт. : 1
Мінералізатор,  шт. : -
Структуруючий картридж,  шт. : -
Накопичувальний бак, шт. : 1
З'єднувальні трубки JG, шт. : 4
Вузел підключення, шт. : 1
Дринажний хомут, шт. : 1
Ключ, шт. : -
Інструкція з експлуатації, шт. : 1

Увага!

Максимальний робочий тиск води для даного фільтра — 5 атм. Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроудару рекомендуємо встановлювати спеціальні регулятори тиску.

Змінні модулі

 1. Перша ступінь К5 - Картридж зі вспіненого поліпропілену, видаляє тверді домішки, такі як пісок та іржа. Захищає інші стадії фільтрації. Пористість 5μm.
2. Друга ступінь К2 - Картридж з брикетованого активованого кокосового вугілля, зменшує усі загальні домішки, включно хлор, свінець, бактерії і тверді частки, вимірюванні до 10μm.
3. Мембрана для зворотнього осмосу Аквафор Осмо
КО-100S - Ультра тонка фільтрація від всіх забруднювачів, включаючи бактерії та віруси. Ефективне пом'якшення води за будь якого рівня жорсткості.
4. Вугільний постфільтр-мінералізатор К7М - Картридж з брикетованого активованого кокосового вугілля, корегує смакта запах води, насічує воду солями магнія.

Фільтр для води Аквафор DWM-201 - це найновітня система зворотнього осмосу з вбудованим контройлером керування фільтром, яка облегшить вам експлуатацію й обслуговування фільтру, що економить ваші гроші та час.
Використовуючи фільтр Аквафор
DWM-201, у вас не буде необхідності запам'ятовувати дату заміни картреджів, фільтр сам вам нагадає дату заміни картреджів, філь р сам вам нагадає про строки обслуговування за допомогою звукової та світлової індикації контролю ресурсу кажного з картреджів. А якщо у вашому водопроводі нищький тиск, вам не буде за небхідне займатися пошуклм насосу, т.я. фільр для води Аквафор DWM-201 укомплектований укомплектований насосом для підвищення тиску, з низьким рівнем шуму, і працює при тиску від 0,9 атм.

Фільтр Аквафор DWM-201 укомплектований краном чистої води, який монтується на мийці, а також додатковими виходами для підключення зовнішніх приладів, що робить його зручним під час використання кофе-машини та побутового льодогенератора. Таким чином ви зможете використовувати ідеально чисту воду для приготування напоїв.

Фільтр Аквафор DWM-201 ідеально справляеться з очисткою всіх домішок водопровлдниї води: бактерії, віруси, активний хлор і хлор органічні сполуки, важкі метали. А також є абсолютним пом'якшувачем води, видаляючи з неї солі жорсткості, чим захищає побутові прилади від накипу. Використовуючи очищену воду фільтром Аквафор ви отримуєте напої та страви більш насичені та смачні.

Після очистки вода насичується природними солями мпгнія, що надає воді більш звичний смак та є профілактикою серцево-судинних захворювань.

Старая цена21999.00
Оплата и доставка

 • готівкою
 • перерахуванням на карту
 • безготівковий розрахунок

 • самовивіз

 • ккур'єром по Київу

 • у регірни: Нова пошта, Автолюкс, Гюнсел

Наличие на складеТовар есть на складе.

Фільтр зворотнього осмосу ORGANIC MASTER OSMO 6

0

Голосов еще нет

цена: 3 399,00 грн.


ОПИС

Фільтр для води зворотній осмос ORGANIC MASTER Osmo 6 ефективно очищує воду від механічних домішок та сполук, солей жорсткості, активного хлору та хлорорганічних забруднень, неприємних запахів та присмаків. Зворотньо осматична мембрана у фільтрі ORGANIC MASTER Osmo 6,яка захищена вугільними змінними елементами, забезпечує очистку води до класа преміум, видаляючи небезпечні домішки до 0,0005 мікрон, такі як: активний хлор, важкі метали, іржу, нітрати, пестиціди. Вода, яка очищена фільтром для води ORGANIC MASTER Osmo 6, корисна та рекомендована для приготування дитячого харчування.

Фільтр ORGANIC MASTER Osmo 6 укомплектований накопичувальним баком об'ємом 15 літрів, та вугільним постфільтром та мінералізатором.

! У залежності від того, яким набором змінних модулей обладнаний фільтр, він може виконувати різноманітні завдання по очисці води. Передевіться доступні комплектації, переходячи по сполучним сторінкам, щоб знайти той комплект, який відповідає Вашим потребам.

 
 

٧Покращення смаку Видаляє усі домішки, включно хлор, важкі метали, бактерії та віруси.

٧Пом'якшує воду Пом'якшує воду при любомі рівні жорсткості.
٧Мінералізує воду збагачує воду необхідними мінералами  

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити ситеми, В х Ш х Г, мм : 450x 410x 160
Габарити баку, В х Ш х Г, мм : 330х235
Вага, кг. : 4,7
Продуктивність, л/добу : 200
Ресурс, л. :  
Чиста вода/Дринаж, л : 1/7
Час набору баку, хв. : 60
Матеріал баку : пластик
Корпус фільтру : відкритий
Розміщення : під мийкою
Робочий тиск, бар. : 3 - 6
Стиль крану : Одинарний
Кількість етапів очистки : 6
Особливі відмінності : немає
Колір фільтру : білий
Тип колб : стандартний
Насос : немеє
Тип фільтрації : зворотній осмос
Тип баку : зонішній
Об'єм накопичувального баку (фактичний), л. : 15
Об'єм накопичувального баку (робочий), л. : 7,5
Максимальна температура води що очищається, °С : +4…+30
Допустима температура навколишнього середовища, °С : +5…+40
Заміна модулей, міс. : 6
Гарантія, міс. : 12
Країна виробник : Тайвань
Виробник : Organic

СТУПЕНІ ОЧИСТКИ

Механічні домішки, % : 100
Остаточний активний хлор, % : 100
Кальцій, магній, залізо, марганець, % : 100
Нвтрати, % : 50
Загальна мінералізація, % : 99
Органічні домішки, % : 100
Колоїдне залізо, % : 90
Пестиціди, % : 98
Фенол, % : 97
Нафтопродукти (бензол), % : 95
Радіонукліди, гербіциди та інші речовини :  

 

ПАРАМЕТРИ ВИХІДНОЇ ВОДИ

Жорсткість, мг-экв/л : < 10
Мінералізація, мг/л : < 1500
Окислюваність, мг O2/л : < 4
рН : 6,5–8,5
Кальцій, магній (Са 2+, Mg2+мг/л : <140 
Каламутність, мг/л :  <2
Вільний хлор, мг/л : < 0,5
Вміст заліза, мг/л : < 0,3
Колоїдне залізо, % : 90
Вміст марганця, мг/л : < 0,1
  :  

 

 

Найменування   Кількість
Корпус фільтра у зборі, шт. : 1
Поліпропіленовий картриж 5 мкм, шт. : 1
Вугільний картридж, шт. : 1
Поліпропіленовий картридж 1 мкм, шт. : 1
Зворотньоосматична мембрана Organic, шт. : 1
Вугільний постфільтр, шт. : 1
Мінералізатор,  шт. : 1
Структуруючий картридж,  шт. : не має
Нукопичувальний бак, шт. : 1
З'єднуючі трубки JG, шт. : 4
Вузел підключення, шт. : 1
Дринажний хомут, шт. : 1
Ключ, шт. : 1
Інструкція з експлуатації, шт. : 1

Увага!

Максимальний робочий тиск води для даного фільтра — 5 атм. Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроудору наполегливо рекомендуємо встановити спеціальні регулятори тиску.

Змінні модулі

1. Поліпропіленовий картридж - Видаляє механічні домішки більш ніж 5 мікрон: пісок, глину, мул, іржу та інші.
2. Вугільний картридж - Видаляє хлор, хлорорганічні сполуки та остаточні механічні домішки. Покращує якість води , що очищається — усуває сторонні запахи ті присмаки.
3. Поліпропіленовий картридж - Видаляє механічні домішки більші ніж 1 мікрон: пісок, глину, мул, іржу та інші.
4. Мембрана для зворотнього осмосу Organic 50 - Ультра тонка фільтрація усіх забрудників, включно бактерії та віруси. Ефективне пом'якшення води за будь якого рівня жорсткості.
5. Вугільний пост. фільтр - Какртридж з гранульованого активованого кокосового вугілля, корегує присмаки та запах води.
6. Мінералізатор - збагачує воду необхідними поживними компонентами для організму людини.

 

ОПИС

Фільтр ждя води зворотній осмос ORGANIC MASTER Osmo 6 ефективно очищує воду від механічних домішок та сполук, солей жорсткості, активного хлору та хлорорганічних забруднень, неприємних запахів та присмаків. Зворотньо осматична мембрана у фільтрі ORGANIC MASTER Osmo 6 яка захищена вугільними звінними елементами, забезпечує очистку води до класа преміум, видаляучи небезпечні домішки до 0,0005 мікрон, такі як: активний хлор, важкі метали, іржу, нітрати, пестиціди. Вода, яка очищена фільтром для води ORGANIC MASTER Osmo 6, корисна та рекомендована для приготування дитячого харчування.

Фільтр ORGANIC MASTER Osmo 6 укомплектований накопичувальним баком об'ємом 15 літрів, та вугільним постфільтром та мінералізатором.

Наличие на складеТовар есть на складе.
Оплата и доставка


 • готівкою
 • перерахування на карту
 • безготівковий розрахунок


 • самовивіз

 • кур'єром по Київу

 • у регіони: Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел


Фільтр для води осмос Leader Standard RO-5

0

Голосов еще нет

старая цена: 7799.00 цена: 6 900,00 грн.


ОПИС

Фільтр для води осмос Leader Standard RO-5 — самий сучасний метод очистки води.Осмос очищує воду, роблячи її безпечною і корисною для здоров'я людини. Ця технологія розроблена самою природою: використовуючи осмос, рослини отримують мінеральні речовини з грунту.Осмос, який використовується при очистці води, діє по зворотньому принципу та видаляє з  води органічні і мінеральні сполуки за допомогою мембрани, розробленої за анологією клітинною мембраною рослин.
Фільтр для води зворотній осмос Leader Standard RO-5 здійснює п'яти ступеневу очистку води.
Кожний фільтр зворотнього осмосу Leader Standard RO-5 укомплектований усіма необхідними компонентами, які необхідні для монтажу фільтра під мийкою. У комплект входить ключ, необхідний для щільного затягування колб, краном для питної води, накопичувальним баком, для накопичення очищеної води, який необхідний через малу продуктівність фільтрів зворотнього осмосу, що дозволяє використовувати якісну воду у будь який час. У фільтрах для води тм Leader використовують матеріали з високоякісного активованого вугілля, що дозволяє вживати воду високої якості. Зворотньо осмотична мембрана очищує воду від усіх розчинних і не розчинних домішок, вірусів та бактерій, через використання спеціального полімерного волокна, яке пропускає через свої пори лише молекули води та схожі за складом сполуки.

! УВАГА! Водоочисник призначений для доочистки питної водопроводної води з систем централізованного водопостачання! Не використовуйте водоочисник для очистки води, яка має небезпекове мікробіологічне серидовище!

У залежності від того, яким комплектом змінних модулей обладнаний фільтр, він виконує різні завдання з очистки води. Подивіться доступні коплектації, переходячи по сукупним сторінкам, щоб знайти той комплект, який відповідає Вашим потребам.

 
 
 

٧Абсолютне пом'якшення  Пом'якшує воду за будь яким початковим рівнем жорсткості.

٧Безпечна вода очищує воду від усіх вірусів, паразитів та бактерій.

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити системи, Шх В х Г, мм : 145x340x450
Габарити баку, В х Ш х Г, мм : 400х350
Вага, кг. : 12
Продуктивність, л/добу : 190
Чиста вода/Дринаж, л : 1 /7
Час нобору баку, хв. : 40-60
Матеріал баку : пластик
Корпус фильтру : відкритий
Размещення : під мийкою
Рабочий тиск, бар. : 3 - 6
Стиль крану : Hi-Teck - одинарний
Кількість етапів очистки : 5
Особливі відмінності : немає
Тип колб : стандартний
Насос : Немає
Тип фільтрації : зворотній осмос
Тип баку : зовнішній
Об'єм накопичувального баку (фактичний), л. : 12
Об'єм накопичувального баку (робочий), л. : 8,5
Максимальна температура води, що очищається, °С : +4…+30
Допустима температура навколишнього середовища, °С : +5…+40
Заміна модулей, міс.   6
Гарантія, міс. : 12
Країна виробник : Тайвань
Виробник : Leader

СТУПЕНІ ОЧИСТКИ

Механічні домішки, % : 100
Остаточний активний хлор, % : 100
Кальцій, магній, залізо, марганець, % : 100
Нітрати, % : 50
Загальна мінералізація, % : 99
Органічні домішки, % : 100
Колоїдне залізо, % : 90
Пестиціди, % : 98
Фенол, % : 97
Нафтопродукти (бензол), % : 95
Радіонукліди,гербициди та інш. речовини    

 

ПАРАМЕТРИ ВИХІДНОЇ ВОДИ

Жорсткість, мг-экв/л : < 10
Мінералізація, мг/л : < 1500
Окислюаність, мг O2/л : < 4
рН : 6,5–8,5
Кальцій, магній (Са 2+, Mg2+мг/л : <140 
Каламутність мг/л :  <2
Вільний хлор, мг/л : < 0,5
Вміст заліза, мг/л : < 0,3
Колоїдне залізо, % : 90
Вміст марганця, мг/л : < 0,1
  :  

 

 

Найменування   Кількість
Корпус фільтра у сборі, шт. : 1
Поліпропіленовий модуль 5 мкм., шт. : 1
Модуль з кокосового брикетованого вігулля, шт. : 1
Поліпропіленовий 1 мкм., шт. : 1
Мембрана Leader Осмо 75, шт. : 1
Пост. фільтр, шт. : 1
Мінералізатор,  шт. : -
Структуруючий картридж,  шт. : -
Накопичувальна ємкість, шт. : 1
З'єднуючі трубки JG, шт. : 4
Вузел підключення, шт. : 1
Дринажний хомут, шт. : 1
Ключ, шт. : 1
Інструкція з експлуатації, шт. : 1

Увага!

Миксимальний робочий тискводи для даного фільтра  — 5 атм. Для захисту фільтру від перевищення тиску та гідроударів, наполегливо рекомндуємо встановлювати спеціальні регулятори тиску.

Змінні модулі

1. Перша ступінь РР -  Поліпропіленовий картридж механічної очистки, ступінь фільтрації 5 мкм. Картридж застосовується у побутових фільтрах для очистки води від зважених часток, таких як: пісок, глина, мул, іржєа та інше. Матеріал - рулонний поліпропілен. (L PP-5).
2. Друга ступінь вугільний модуль
 - Картридж застосовується у побуових фільтрах для очистки води від активного хлора та розчинених органічних сполук. Фільтруючий матеріал - зпечене активоване вугілля. Ступінь фільтрації – 10 мкм (L CTO).
3.
Третя ступінь РР модуль - Поліпропіленовий картридж механічної очистки, ступінь фільтрації 1 мкм. Картридж застосовується у побутових фільтрах для очистки води від зважених часток, таких як: пісок, глина, мул, іржа та інші. Матеріал - рулонний поліпропілен. (L PP-1).
4. Мембрнний модуль - Один з самих популярних побутових зворотньоосматичних мембран у світі! Модуль використовується у багатьох фільрах для води на базі зворотнього осмосу. Виробник полотна мембрани  – Filmtec, USA. Виробник готового виробу – Microfilter, Korea (TW-1812-75).

5. Модуль вугільний постфільтр - Картридж поствугіль, який наповнений гранульованним активованим вугіллям. Швидкоз'ємні підключення під трубку 1/4. Картридж застосовується у побутових фільтрах для очистки води від активного хлору та розчинених органічних сполук, частіш за все використовується як постфільтр у системах зворотнього осмосу. Фільтруючий матеріал -  гранульоване активоване вугілля (L GAC ).

ОПИС

Фільтр для води осмос Leader Standard RO-5 — самий сучасний метод очистки води.Осмос очищує воду, роблячи її безпечною і корисною для здоров'я людини. Ця технологія розроблена самою природою: використовуючи осмос, рослини отримують мінеральні речовини з грунту.Осмос, який використовується при очистці води, діє по зворотньому принципу та видаляє з  води органічні і мінеральні сполуки за допомогою мембрани, розробленої за анологією клітинною мембраною рослин.
Фільтр для води зворотній осмос Leader Standard RO-5 здійснює п'яти ступеневу очистку води.
Кожний фільтр зворотнього осмосу Leader Standard RO-5 укомплектований усіма необхідними компонентами, які необхідні для монтажу фільтра під мийкою. У комплект входить ключ, необхідний для щільного затягування колб, краном для питної води, накопичувальним баком, для накопичення очищеної води, який необхідний через малу продуктівність фільтрів зворотнього осмосу, що дозволяє використовувати якісну воду у будь який час. У фільтрах для води тм Leader використовують матеріали з високоякісного активованого вугілля, що дозволяє вживати воду високої якості. Зворотньо осмотична мембрана очищує воду від усіх розчинних і не розчинних домішок, вірусів та бактерій, через використання спеціального полімерного волокна, яке пропускає через свої пори лише молекули води та схожі за складом сполуки.

Старая цена7799.00
Оплата и доставка

 • готівкою
 • перерахування на карту
 • безготівковий розрахунок

 • самовивіз

 • кур'єром по Київу

 • у регіони: Нова Почша, Автолюкс, Гюнсел

Наличие на складеТовар есть на складе.

Модуль АКВАФОР К7М

0

Голосов еще нет

старая цена: 820 цена: 722,00 грн.


ОПИС

Змінний модуль Аквафор К7М розрахований на кінцеву сорбційну очистку і кондиціонування питної води, використовується у фільтрах для води тм Аквафор (повністю видаляє навіть мікроскопічні шкідливі домішки, а також домішки активного хлора, важких металів та органічних речовин, ефективно фільтрує нерозчинні домішки розміром до 0,8 мікрон). Модуль змінюється легко та швидко разом з корпусом, що робить його бактеріостатичним.
Завдяки картриджу Аквафор К7М очищена вода не тільки проходить доочистку води, але і активно збагачує воду корисними мінералами, завдяки блоку мінералізації води, вбудованному у блок модуля Аквафор К7М.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Продуктивність, л/хв : 2,0
Пористість, мкм : 0,8
Максимальний тиск, Мпа : до 0,65 (6,3 атм)
Робоча температураРабочая Температура, Со : +5 - +40

 

Ступені очистки

Активний хлор,% : 100,0
Фенол,% : 99,5
Бензол,% : 99,0
Пестиціди (ГХЦГ),% : 95,0
Хлороформ,% : 99,5
Свинець,% : 99,5
Мідь,% : 98,0
Кадмій,% : 99,0

*У залежності від модуля який використовується, та  якості води яка подається.

Найменування   Кількість
Модуль Аквафор К7М : 1

 

ОПИС

Змінний модуль Аквафор К7М розрахований на кінцеву сорбційну очистку і кондиціонування питної води, використовується у фільтрах для води тм Аквафор (повністю видаляє навіть мікроскопічні шкідливі домішки, а також домішки активного хлора, важких металів та органічних речовин, ефективно фільтрує нерозчинні домішки розміром до 0,8 мікрон). Модуль змінюється легко та швидко разом з корпусом, що робить його бактеріостатичним.
Завдяки картриджу Аквафор К7М очищена вода не тільки проходить доочистку води, але і активно збагачує воду корисними мінералами, завдяки блоку мінералізації води, вбудованному у блок модуля Аквафор К7М.

Старая цена820
Оплата и доставка

 • готівкою
 • перерахуванням на карту
 • безготівковий розрахунок

 • самовивіз
 • кур'єром по Києву
 • в регіони: Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел
Наличие на складеТовар есть на складе.

Розцінки на монтаж та обслуговування обладнання

Украинский

Фільтр зворотнього осмосу Aqualine 4M RO-6 "4 мінерали"

0

Голосов еще нет

старая цена: 6999 цена: 6 100,00 грн.


ОПИС

Фільтр для води осмос Aqualine  4M RO-6" 4 мінерали" найсучасніший метод очищення води. Осмос очищає воду, роблячи її безпечною і корисною для здоров'я людини. Ця технологія розроблена самою природою. Використовуючи осмос рослини отримують мінеральні елементи з ґрунту. Процес осмосу, що проводиться фільтром при очищенні води, діє за зворотним принципом. Він видаляє з рідини органічні і мінеральні сполуки за допомогою мембрани, створеної за аналогією з клітинною мембраною рослин.

Фільтр для води осмос Aqualine  4M RO-6" 4 мінерали" здійснює шестиступінчасту очистку води. Одна із ступенів повного циклу роботи фільтра - мінералізатор. Мінералізатор містить мінералізацію картриджем "4 media", який завантажений наповнювачем із 4-х видів природних мінералів. А також суміші харчових солей, які легко розчиняються в кристально чистій воді після використання системи зворотного осмосу.
Завдяки високій якості матеріалів системи і деталей, фільтр Aqualine 4M RO-6 "4 мінерали" багато років радуватиме вас кришталево чистою водою, не залежно від інтенсивності використання. Для його довговічної експлуатації необхідно лише своєчасна заміна змінних елементів, при їх повній або частковій забрудненості.

 

! УВАГА! Водоочисник призначений для очистки питної водопровідної води з систем централізованого водопостачання! Не використовуйте очисник для фільтрації води, небезпечної в мікробіологічному відношенні.

Залежно від того, яким набором змінних модулів обладнаний фільтр, він може виконувати різні завдання. Для перегляду доступних комплектацій - кліком перейдіть по зв'язних сторінках. Знайдіть той комплект, який відповідає Вашим потребам.


 

٧Абсолютне пом'якшення Пом'якшує воду незалежно від початкового рівня жорсткості.

٧Безпечна вода очищує воду від усіх вірусів, паразитів и бактерій
٧Ідеальна мінералізація води 4-а видами мінералів та солей.  

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити  системи, Шх В х Г, мм : 350x450x150
Габарити баку, В х Г, мм : 400х279
Вага, кг. : 15
Продуктивність, л/добу : 120-288
Чиста вода/дринаж, л : 1/5
Ресурс картриджей, л. : 4000
Час набору баку, хв : 45
Матеріал баку : Пластик
Корпус фильтру : Відкритий
Розміщення : Під мийкою
Рабочий тиск, бар. : 6
Стиль крану : Класичний одинарний
Кількість етапів очистки : 6
Особливі відмінності : немає
Колір фільтру : Білий
Тип колб : Стандартний
Насос : Немає
Тип фільтрації : Зворотній осмос
Тип баку : зовнішній
Об'єм накопичувального баку (фактичний), л. : 18
Об'єм накопичувального баку (робочий), л. : 8-12
Максимальна температура води, що очищається, °С : +4…+30
Допустима температура навколишнього середовища, °С : +5…+40
Заміна модулей, міс. : 6
Гарантія, міс. : 12
Країна виробник : Тайвань
Виробник : AquaLine

СТУПЕНІ ОЧИСТКИ

Механічні домішки, % : 100
Остаточний активний хлор, % : 100
Алюміній, % : 96-99
Натрій, % : 90-93
Калій, % : 87-94
Амоній, % : 86-92
Мідь, % : 98-99
Нікель, % : 98-99
Цинк, % : 98-99
Ртуть, % : 96-98
Кальцій, магній, залізо, марганець, % : 94-97
Нітрати, % : 50
Загальна мінералізація, % : 99
Органічні домішки, % : 100
Колоїдне залізо, % : 90
Пестиціди, % : 98
Фенол, % : 97
Нафтопродукти (бензол), % : 95
Радіонукліди, гербициди ті інші речовини    

 

ПАРАМЕТРИ ВИХІДНОЇ ВОДИ

Жорсткість, мг-экв/л : < 10
Мінералізація, мг/л : < 1500
Окислюваність, мг O2/л : < 4
рН : 6,5–8,5
Кальцій, магній (Са 2+, Mg2+мг/л : <140 
Каламутність мг/л :  <2
Вільний хлор, мг/л : < 0,5
Вміст заліза, мг/л : < 0,3
Колоїдне залізо, % : 90
Вміст марганця, мг/л : < 0,1
  :  

 

 

Найменування   Кількість
Корпус фільтра у сборі, шт. : 1
Картридж поліпропіленовий SEDIMENT PP-5 AQUALINE : 1
Картридж вугільний CARBON BLOCK CTO-10 AQUALINE : 1
Картридж поліпропіленовий SEDIMENT PP-1 AQUALINE : 1
Мембрана Aqualine TW30-1812-75 : 1
Картридж вугільний AQUALINE IN-LINE GAC-1L : 1
Картридж мінералізатор-рН коректор AQUALINE IN-LINE М120-L : 1
Структуризуючий картридж,  шт. : -
Накопичувальна ємкість, шт. : 1
З'єднуючі трубки JG, шт. : 4
Вузел підключення, шт. : 1
Дринажний хомут, шт. : 1
Ключ, шт. : 1
Інструкція з експлуатації, шт. : 1

Увага!

Максимальний робочий тиск види для даного фільтра — 5 атм. Для захисту фільтру від перевищення тиску та гідроудару наполегливо рекомендуємо встановлювати регулятори тиску.

Змінні модулі

1. Перший ступінь модуль поліпропіленовий SEDIMENT PP-5 AQUALINE - Очищує воду від механічних домішків - піску, окалини, іржі, мулу та іншіх зважених часток до 5 мкм.
2. Другий ступінь вугільний модуль CARBON BLOCK CTO-10 AQUALINE - Змінний фільтр для глибокої очистки питної води. Зменшує усі загальні домішки , включно з хлором, свинцем, бактеріями та тверді частки, аж до 5μm.
3. Третя ступінь поліпропіленовий модуль SEDIMENT PP-1 AQUALINE - Очищує воду від механічних домішок - піска, окалини, іржі, мулу та інших зважених часток до 1 мкм.
4. Четверта ступінь модуль Мембранний елемент Aqualine TW30-1812-75 - Продуктивність 75GPD, 285 л. на добу. Очистка води від твердих забруднень та домішок до 99,8%.
5. П'ята ступінь модуль вігільний AQUALINE IN-LINE GAC-1L
- Фільтр з гранульованим, активованим вугіллям з кокосової шкаралупи, корегуючий смак та запах очищеної води.
6. Шоста ступінь модуль мінералізатор-рН коректор AQUALINE IN-LINE М120-L - Фільтр з мінеральними компонентами. Нейтралізація вуглекислоти та корекція значення рН очищеної води, часткова - ремінералізація води.
 

ОПИС

Фільтр для води осмос Aqualine  4M RO-6" 4 мінерали" найсучасніший метод очищення води. Осмос очищає воду, роблячи її безпечною і корисною для здоров'я людини. Ця технологія розроблена самою природою. Використовуючи осмос рослини отримують мінеральні елементи з ґрунту. Процес осмосу, що проводиться фільтром при очищенні води, діє за зворотним принципом. Він видаляє з рідини органічні і мінеральні сполуки за допомогою мембрани, створеної за аналогією з клітинною мембраною рослин.

Фільтр для води осмос Aqualine  4M RO-6" 4 мінерали" здійснює шестиступінчасту очистку води. Одна із ступенів повного циклу роботи фільтра - мінералізатор. Мінералізатор містить мінералізацію картриджем "4 media", який завантажений наповнювачем із 4-х видів природних мінералів. А також суміші харчових солей, які легко розчиняються в кристально чистій воді після використання системи зворотного осмосу.
Завдяки високій якості матеріалів системи і деталей, фільтр Aqualine 4M RO-6 "4 мінерали" багато років радуватиме вас кришталево чистою водою, не залежно від інтенсивності використання. Для його довговічної експлуатації необхідно лише своєчасна заміна змінних елементів, при їх повній або частковій забрудненості.

Старая цена6999
Оплата и доставка

 • готівкою
 • перерахування на картку
 • безгоівковий розрахунок

 • самовивіз

 • кур'єром по Київу

 • у регіони: Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел

Наличие на складеТовар есть на складе.

Аквафор DWM-101-S Black Edition

5

Средняя: 5 (1 оценка)

старая цена: 11899,00 цена: 10 709,00 грн.


ОПИС

Фільтр для води Аквафор Осмос Моріон DWM-101-S Black Edition, є унікальним фільтром з природними мінералами для абсолютної очистки, пом'якшення води і надійного захисту від бактерій. Надкомпактний фільтр для води Аквафор Осмос Моріон DWM-101-S Black Edition забезпечує підвищенну швидкість фільтрації, економічне і просте обслуговування, великий запас чистої води і, звичайно ж, чудову якість очищення води. Високотехнологічна система автоматики дозволяє використовувати Моріон при низькому тиску в водопроводі без додаткового насоса. Смачна і корисна вода фільтра Аквафор Осмос Моріон DWM-101-S Black Edition рекомендована для дитячого харчування.

Кожен фільтр зворотного Осмосу Аквафор Моріон DWM-101-S Black Edition укомплектований усіма компонентами, необхідними для монтажу фільтра під мийкою. У комплект входить корпус фільтру з блоком колекторів, краном для очищеної води, накопичувальним баком, для збору чистої води, необхідного через низьку продуктивність фільтрів зворотного осмосу, що дозволяє використовувати якісну воду у любий час. У фільтрах тм Аквафор використовуються матеріали з високоякісного активованого вугілля, волокна Аквален, що дозволяє вживати воду високої якості. Зворотно осмотична мембрана очищає воду від всіх розчинних і нерозчинних домішок, вірусів і бактерій з допомогою спеціального полімерного волокна. Вонопропускає через свої пори лише молекули води і схожі за складом речовини.

! УВАГА Водоочисник призначений для очистки питної водопровідної води з систем централізованого водопостачання! Не використовуйте очисник для фільтрації води, небезпечної в мікробіологічному відношенні.

Залежно від того, яким набором змінних модулів обладнаний фільтр, він може виконувати різні завдання. Для перегляду доступних комплектацій - кліком перейдіть по зв'язних сторінках. Знайдіть той комплект, який відповідає Вашим потребам.

 
 
 

٧Ультратонка очистка води Видаляє всі домішки, метали, бактерії і віруси.

٧Абсолютне пом'якшення + мінералізація Пом'якшує воду незалежно від початкового рівня жорсткості + відновлює концентрацію корисних солей у воді.
٧Ефективне використання при низькому тиску ٧Оптимальна мінералізація Mg, Ca Надає звичний смак та допомагає в профілактиці серцево-судинних хвороб.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити системи, Шх В х Г, мм : 371x420x190
Габарити бака, В х Ш х Г, мм : -
Вага, кг. : 15
Продуктивність, л/добу : 190
Чиста вода/Дренаж, л : 1/5
Ресурс картриджів, л. : 4000
Час наповнення бака, хв. : 45
Матеріал бака : Пластик
Корпус фільтра : Відкритий
Розміщення : Під мойкою
Робочий тиск, бар. : 6
Стиль крана : Hi-tick одинарний
Кількість етапів очистки : 4
Особливі відзнаки : відсутні
Колір фільтру : Чорний/білий
Тип колб : Швидкозйомна
Насос : Відсутній
Тип фільтрації : Зворотній осмос
Тип бака : Зовнішній
Об'єм накопичувального бака (фактичний), л. : 5
Об'єм накопичувального бака (робочий), л. : 5
Максимальна температура очищаемой воды, °С : +4…+30
Допустимая температура навколишнього середовища, °С : +5…+40
Заміна модулей, міс. : 6
Гарантія, міс. : 12
Країна виробник : Естонія
Виробник : Аквафор

СТЕПЕНІ ОЧИСТКИ

Механічні домішки, % : 100
Залишковий активний хлор, % : 100
Алюміній, % : 96-99
Натрій, % : 90-93
Калій, % : 87-94
Амоній, % : 86-92
Мідь, % : 98-99
Нікель, % : 98-99
Цинк, % : 98-99
Ртуть, % : 96-98
Кальцій, магній, залізо, марганець, % : 94-97
Нітрати, % : 50
Загальна мінералізація, % : 99
Органічні примуси, % : 100
Коллоїдне залізо, % : 90
Пестициди, % : 98
Фенол, % : 97
Нафтопродукти (бензол), % : 95
Радіонукліди,гербіциди та інші речовини    

 

ПАРАМЕТРИ ВИХІДНОЇ ВОДИ

Жорсткість, мг-экв/л : < 10
Мінералізація, мг/л : < 1500
Окислюваність, мг O2/л : < 4
рН : 6,5–8,5
Кальцій, магній (Са 2+, Mg2+мг/л : <140 
Каламутність мг/л :  <2
Вільний хлор, мг/л : < 0,5
Вміст заліза, мг/л : < 0,3
Колоїдне залізо, % : 90
Вміст марганцю, мг/л : < 0,1
  :  

 

 

Найменування   Кількість
Корпус фільтру в зборі, шт. : 1
Модуль К5, шт. : 1
Модуль К2, шт. : 1
Модуль Осмо  K-100-S, шт. : 1
Модуль К7М, шт. : 1
Пост. фільтр, шт. : -
Мінералізатор,  шт. : -
Структуруючий картридж,  шт. : -
Накопичувальний бак, шт. : 1
З'єднувальні трубки JG, шт. : 3
Вузол підключення, шт. : 1
Дренажний хомут, шт. : 1
Ключ, шт. : Нема
Інструкція по експлуатації, шт. : 1

Увага!

Максимальний робочий тиск води для даного фільтра — 5 атм. Для захисту фільтру від перевищення тиску та гідроударів наполегливо  рекомендуємо встановлювати спеціальні регулятори тиску.

Змінні модулі

1. Перший ступень модуль К5 - Змінний поліпропіленовий модуль для механічної очистки питної води.
2. Другий ступінь модуль К2 - Змінний фільтр для глибокого очищення питної води. Зменшує всі загальні домішки включаючи хлор, свинець, бактерії і тверді частинки, аж до 5μm.
3. Третій ступінь модуль K-100-S - Ультра тонка фільтрація всіх забруднювачів, включаючи бактерії і віруси. Ефективне пом'якшення води при будь-якому рівні жорсткості.
4. Четвертий ступінь модуль К7М - Фінішне очищення води і насичення мінералами.

 

        

 

 

 

Фільтр для води Аквафор DWM-101-S Black Edition - це новітня система зворотного осмосу з ергономічним дизайном, яка полегшить вам експлуатацію і обслуговування фільтра, заощаджуючи ваш час і гроші.

 

Фільтр Аквафор DWM-101-S Black Edition укомплектований краном чистої води, монтується на мийці. А також додатковими виводами для підключення зовнішніх приладів, що робить його зручним при використанні кави-машини і побутового льодогенератора. Таким чином ви зможете використовувати цілковито чисту воду для приготування напоїв.

 

Фільтр Аквафор DWM-101-S Black Edition ідеально вправляється з очищенням всіх домішок водопровідної води: вірусів, бактерій, важких металів, активного хлору і хлорорганічних сполук. Також він є абсолютним пом'якшувачем води, що видаляє з неї солі жорсткості та захищає побутові прилади від накипу. Використовуючи очищену фільтром Аквафор DWM-101-S Black Edition воду ви приготуєте напої та страви з більш насиченим смаком.

 

Після очищення вода насичується природними солями магнію, що надає їй звичний смак і є профілактикою серцево-судинних захворювань.


 

 

        

Старая цена11899,00
Оплата и доставка

 • готівкою
 • перерахування на карту
 • безготівковий розрахунок

 • самовивіз

 • кур'єром по Київу

 • у регіорни: Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел

Наличие на складеТовар есть на складе.

Фильтр обратного осмоса Aqualine 4M RO-6 "4 минерала"

4

Средняя: 4 (1 оценка)

старая цена: 6999.00 цена: 6 100,00 грн.


ОПИСАНИЕ

Фильтр для воды осмос Aqualine 4M RO-6 "4 минерала" — самый современный метод очистки воды. Осмос очищает воду, делая ее безопасной и полезной для здоровья человека. Эта технология разработана самой природой: используя осмос, растения получают минеральные элементы из почвы. Осмос, применяемый в очистке воды, действует по обратному принципу и удаляет из воды органические и минеральные соединения с помощью мембраны, созданной по аналогии с клеточной мембраной растений.

Фильтр для воды обратный осмос Aqualine 4M RO-6 "4 минерала" осуществляет шестиступенчатую очистку воды. Еще одна ступень, осуществляющая полный цикл работы фильтра - минерализатор. Минерализатор содержит минерализацию картриджем "4 media", который загружен наполнителем сосоящим из 4*х видов природных минералов, смеси пищевых солей, которые легко растворяются в кристально чистой воде после системы обратного осмоса.
Благодаря высокому качеву материаловиз коорых состоит система  и использованию качесвенных материалов и деталям фильтр Aqualine 4M RO-6 "4 минерала" будет долгими годами радовать вас кристально чистой водой, не смотряна интенсивное использование фильтра. Но для его долговечной эксплуатации необходимо лишь своевременная замена сменных эллементов, при их полной или частичной загрязненности.

 

! ВНИМАНИЕ! Водоочиститель предназначен для доочистки питьевой водопроводной воды из систем централизированного водоснабжения! Не используйте водоочиститель для доочистки воды, небезопасной в микробиологическом отношении!

В зависимости от того, каким набором сменых модулей оборудован фильтр, он может выполнять различные задачи по очистке воды. Просмотрите доступные комплектации, кликая по связанным страницам, что бы найти тот комплект, который соответствует Вашим потребностям.

 
 

 

٧Абсолютное умягчение Умягчает воду при любом начальном уровне жесткости.

٧Безопастная вода очищает воду от всех вирусов, паразитов и бактерий
٧Идеальная минерализация воды 4-я видами минералов и солей.  

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габариты системы, Шх В х Г, мм : 350x450x150
Габариты бака, В х Г, мм : 400х279
Вес, кг. : 15
Производительность, л/сутки : 120-288
Чистая вода/Дринаж, л : 1/5
Ресурс картриджей, л. : 4000
Время нобора бака, мин : 45
Материал бака : Пластик
Корпус фильтра : Открытый
Размещение : Под мойкой
Рабочее давление, бар. : 6
Стиль крана : Классичесий одинарный
Количество этапов очистки : 6
Особые отличия : нет
Цвет фильтра : Белый
Тип колб : Стандартный
Насос : Нет
Тип фильтрации : Обратный осмос
Тип бака : внешний
Объем накопительного бака (фактический), л. : 18
Объем накопительного бака (рабочий), л. : 8-12
Максимальная температура очищаемой воды, °С : +4…+30
Допустимая температура окружающей среды, °С : +5…+40
Замена модулей, мес. : 6
Гарантия, мес. : 12
Страна производитель : Эстония
Производитель : AquaLine

СТЕПЕНИ ОЧИСТКИ

Механические примеси, % : 100
Остаточный активный хлор, % : 100
Алюминий, % : 96-99
Натрий, % : 90-93
Калий, % : 87-94
Амоний, % : 86-92
Медь, % : 98-99
Никель, % : 98-99
Цинк, % : 98-99
Ртуть, % : 96-98
Кальций, магний, железо, марганец, % : 94-97
Нитраты, % : 50
Общая минерализация, % : 99
Органические примеси, % : 100
Коллоидное железо, % : 90
Пестициды, % : 98
Фенол, % : 97
Нефтепродукты (бензол), % : 95
Радионуклиды,гербициды и др. вещества    

 

ПАРАМЕТРЫ ИСХОДНОЙ ВОДЫ

Жесткость, мг-экв/л : < 10
Минерализация, мг/л : < 1500
Окисляемость, мг O2/л : < 4
рН : 6,5–8,5
Кальций, магний (Са 2+, Mg2+мг/л : <140 
Мутность мг/л :  <2
Свободный хлор, мг/л : < 0,5
Содержание железа, мг/л : < 0,3
Коллоидное железо, % : 90
Содержание железа, мг/л : < 0,3
Содержание марганца, мг/л : < 0,1

 

 

Наименование   Количество
Корпус фильтра в сборе, шт. : 1
Картридж полипропиленовый SEDIMENT PP-5 AQUALINE : 1
Картридж угольный CARBON BLOCK CTO-10 AQUALINE : 1
Картридж полипропиленовый SEDIMENT PP-1 AQUALINE : 1
Мембрана Aqualine TW30-1812-75 : 1
Картридж угольный AQUALINE IN-LINE GAC-1L : 1
Картридж минерализатор-рН корректор AQUALINE IN-LINE М120-L : 1
Структурирующий картридж,  шт. : -
Накопительный бак, шт. : 1
Соединительные трубки JG, шт. : 4
Узел подключения, шт. : 1
Дринажный хомут, шт. : 1
Ключ, шт. : 1
Инструкция по эксплуатации, шт. : 1

Внимание!

Максимальное рабочее давление воды для данного фильтра — 5 атм. Для защиты фильтра от превышения давления и гидроударов настоятельно рекомендуем устанавливать специальные регуляторы давления.

Сменные модули

1. Первая ступень модуль полипропиленовый SEDIMENT PP-5 AQUALINE - Очищает воду от механических примесей - песка, окалины, ржавчины, ила и др. взвешенных частиц до 5 мкм.
2. Вторая ступень модуль CARBON BLOCK CTO-10 AQUALINE - Сменный фильтр для глубокой очистки питьевой воды. Уменьшает все общие примеси включая хлор, свинец, бактерии и твердые частицы, вплоть до 5μm.
3. Третья ступень модуль SEDIMENT PP-1 AQUALINE - Очищает воду от механических примесей - песка, окалины, ржавчины, ила и др. взвешенных частиц до 1 мкм.
4. Четвертая ступень модуль Мембранный элемент Aqualine TW30-1812-75 - Производительность 75GPD, 285 л. в сутки. Очистка воды от вредных загрязнений и примесей до 99,8%.
5. Пятая ступень модуль угольный AQUALINE IN-LINE GAC-1L
- Фильтр с гранулированным, активированным углем из кокосовой скорлупы, корректирующий вкус и запах очищенной воды.
6. Шестая ступень модуль минерализатор-рН корректор AQUALINE IN-LINE М120-L - Фильтр с минеральными компонентами. Нейтрализация углекислоты и коррекция значения рН очищенной воды, частично ― реминерализация воды.
 

ОПИСАНИЕ

Фильтр для воды осмос Aqualine 4M RO-6 "4 минерала" — самый современный метод очистки воды. Осмос очищает воду, делая ее безопасной и полезной для здоровья человека. Эта технология разработана самой природой: используя осмос, растения получают минеральные элементы из почвы. Осмос, применяемый в очистке воды, действует по обратному принципу и удаляет из воды органические и минеральные соединения с помощью мембраны, созданной по аналогии с клеточной мембраной растений.

Фильтр для воды обратный осмос Aqualine 4M RO-6 "4 минерала" осуществляет шестиступенчатую очистку воды. Еще одна ступень, осуществляющая полный цикл работы фильтра - минерализатор. Минерализатор содержит минерализацию картриджем "4 media", который загружен наполнителем сосоящим из 4*х видов природных минералов, смеси пищевых солей, которые легко растворяются в кристально чистой воде после системы обратного осмоса.
Благодаря высокому качеву материаловиз коорых состоит система  и использованию качесвенных материалов и деталям фильтр Aqualine 4M RO-6 "4 минерала" будет долгими годами радовать вас кристально чистой водой, не смотряна интенсивное использование фильтра. Но для его долговечной эксплуатации необходимо лишь своевременная замена сменных эллементов, при их полной или частичной загрязненности.

Старая цена6999.00
Оплата и доставка

 • наличными
 • перевод на карту
 • безналичный расчет

 • самовывоз

 • курьером по Киеву

 • в регионы: Новая Почта, Автолюкс, Гюнсел

Наличие на складеТовар есть на складе.

Фильтр для удаления сероводорода Ecosoft FPC 1465CT

5

Средняя: 5 (1 оценка)

цена: 34 599,00 грн.


ОПИСАНИЕ

Фильтр по очистке воды от запаха сероводорода ECOSOFT FPC 1465 CT  эффективно удаляет запах сеоводорода, который выявлятся в воде приприутствии неприятного запаха тухлых яиц.
В фильтре Ecosoft FPC 1465 CT используется высококачественный активированный уголь CENTAUR®  в качестве загрузки, которая произведена в США компанией Calgon Carbon.
Активиованный уголь CENTAUR® имеет высококаалиичеие свойства, имеет способность окислять сеоводород, рачепляя его на безопастные соединения не способные издавать неприятые запахи.

В состав фильтра ECOSOFT FPC 1465 CT  входит корпус фильтра, который заполнен высококачественным актиированным углем CENTAUR®. В верхней части фильтра раположен уапрвляющий клапан Clack, который подкдючен к водоповоду с холодной водой и канализации, для сброса дринажа во время регенерации.

При окончании ресурса загрузки CENTAUR® фильтр, без вмешательства потребителя, стает самостоятельно на регенерацию. Во время очистки через загрузку проходит с большим потоком вода обраным током, вымывая с поверхнаст угля все загрязнения и сбрасывает их в канализацию. После чего филтр заново стает в рабочий режим, режим фильтрации.

Когда ресурс фильтрующего материала исчерпывается, фильтр самостоятельно переключается на режим регенерации. Через слой материала пропускается обратный поток воды с большой скоростью, вымывая все примеси с поверхности угля, и сбрасывается в канализацию. После этого фильтр опять используется для очистки воды. Для регенерации используется исходная неочищенная вода.

Клапан Clack разработанный американсой крманией Clack Corporation, который обеспечивает рабоу фильтра полностью автоомной, и предосталяет постоянный запас читой воды.

 

стадии регенерации

 • ​Промывка обратным током воды. В следствии чего из загрузки происходит вымывание частиц загрязнний.

ПРЕИМУЩЕСТВА

٧Фильтр полностью автоматизирован, бесшумный

٧Устраняет неприяные заахи сероводоода
٧Надёжная и эффективная работа фильтрующего материала в течение не менее 5 лет (при условии надлежащей эксплуатации) ٧Низкий сброс стоков

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габариты системы, В х Г, см : 186x37
Габариты бака, В х Ш х Г, мм : -
Вес, кг. : 70
Производительность, м3/час : 1,2
Производительность после установок Ecosoft FK или FU, м3/час : 2,4
Объем фильтрующего материала, кг. : 45
Ресурс, м3 (при жёсткости 5 мг-экв/л) : -
Расход соли на регенерацию, кг : -
Расход воды на регенерацию, м3/час : 2,4
Расход воды на регенерацию (объём стоков), м3 : 0,5-1,0
Длительность регенерации, мин : 15-30
Перепад давления в рабочем режиме, бар : 0,5-1,0
Рабочее давление, бар. : 2,0-6,0
Электропитание : 230 В, 50 Гц
Потребляемая мощность, Вт : 30
Особые отличия : нет
Рабочая температура : +4...+40
Диаметр подключения трубопроводов : 1"
Страна производитель : Украина
Производитель : Ecosoft

 

ПАРАМЕТРЫ ИСХОДНОЙ ВОДЫ

Жесткость, мг-экв/л :  -
Минерализация, мг/л : -
Окисляемость, мг O2/л : -
рН : -
Кальций, магний (Са 2+, Mg2+мг/л : -
Мутность мг/л : -
Свободный хлор, мг/л : -
Требуемый уровень очистки от механических примесей, мкм : -
Коллоидное железо, % : -
Содержание железа, мг/л : -
Содержание марганца, мг/л : -
Амоний, мг/л : -

 

 

Наименование   Количество
Корпус фильтра в сборе, шт. : 1
Загрузка CENTAUR®, кг. : 45
Подключение к водопроводу 1', шт. : 2
Солевой бак, шт. : -
Поплавок перелива, шт. : -
Блок питания : 1
Блок управления Clack WS1 CТ (США) : 1
Инструкция по эксплуатации, шт. : 1

Внимание!

Максимальное рабочее давление воды для данного фильтра — 6 атм. Для защиты фильтра от превышения давления и гидроударов настоятельно рекомендуем устанавливать специальные регуляторы давления.

 

КАК РАБОТАЕТ ФИЛЬТР

Фильтр подключается к подаче холодной воды. Учитывая сегодняшние стремительно развивающиеся технологии, учеными пока не найдено лучшего метода очистки воды от сероводорода из воды. Загрузка CENTAUR® считается самым эффекивным методом. Загрузка CENTAUR® - это активированный уголь, который производится при помощи специальной технологии, после чего поверхность угля приобреает каталитические способнисти, при помощи которых происходит окисление сеоводорода до безопастных, не издающих неприятных заахов соедиений.

 

 

ОБСЛУЖИВАНИЕ

Благодаря использованию многофункционального клапана фильтр не требует постоянного внимания. Единственной важной задачей клиента. Это гарантирует эффективную регенерацию фильтрующего материала, неизменно высокий ресурс и качество воды.

В случае возникновения любых других проблем клапан проинформирует текстовым сообщением на дисплее с дополнительным выводом контактов сервисного центра.


 

        

ОПИСАНИЕ

Фильтр по очистке воды от запаха сероводорода ECOSOFT FPC 1465 CT  эффективно удаляет запах сеоводорода, который выявлятся в воде приприутствии неприятного запаха тухлых яиц.
В фильтре Ecosoft FPC 1465 CT используется высококачественный активированный уголь CENTAUR®  в качестве загрузки, которая произведена в США компанией Calgon Carbon.
Активиованный уголь CENTAUR® имеет высококаалиичеие свойства, имеет способность окислять сеоводород, рачепляя его на безопастные соединения не способные издавать неприятые запахи.

В состав фильтра ECOSOFT FPC 1465 CT  входит корпус фильтра, который заполнен высококачественным актиированным углем CENTAUR®. В верхней части фильтра раположен уапрвляющий клапан Clack, который подкдючен к водоповоду с холодной водой и канализации, для сброса дринажа во время регенерации.

При окончании ресурса загрузки CENTAUR® фильтр, без вмешательства потребителя, стает самостоятельно на регенерацию. Во время очистки через загрузку проходит с большим потоком вода обраным током, вымывая с поверхнаст угля все загрязнения и сбрасывает их в канализацию. После чего филтр заново стает в рабочий режим, режим фильтрации.

Когда ресурс фильтрующего материала исчерпывается, фильтр самостоятельно переключается на режим регенерации. Через слой материала пропускается обратный поток воды с большой скоростью, вымывая все примеси с поверхности угля, и сбрасывается в канализацию. После этого фильтр опять используется для очистки воды. Для регенерации используется исходная неочищенная вода.

Клапан Clack разработанный американсой крманией Clack Corporation, который обеспечивает рабоу фильтра полностью автоомной, и предосталяет постоянный запас читой воды.

Наличие на складеТовар есть на складе.
Оплата и доставка

 • наличными
 • перевод на карту
 • безналичный расчет

 • самовывоз

 • курьером по Киеву

 • в регионы: Новая Почта, Автолюкс, Гюнсел


Страницы